Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №102

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „ 21” листопада 2017 року №102

 

Про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2017 року

 

Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2017 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2017 року взяти до уваги.

2. Роботу відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2017 року визнати задовільною.

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (Бринза) продовжити реалізацію заходів, спрямованих на надання пільг та соціальних гарантій громадянам відповідно до чинного законодавства

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

Дряпак 37 12 93

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2017 року

 

Відділ персоніфікованого обліку є складовою частиною управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Основні завдання відділу: ведення та підтримання в актуальному стані Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги; здійснення розрахунків з постачальниками послуг на підставі щомісячних звітів щодо послуг, наданих отримувачам, які мають право на відповідні пільги; проведення виплати щорічної разової допомоги відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань", про Державний бюджет на відповідний рік; здійснення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни відповідно до чинного законодавства та надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого; виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 28 травня 2015 року № 756.

Станом на 01 жовтня 2017 року відповідно до зазначених вище законів України на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету перебуває 40 484 особи, у тому числі:

5 670 осіб - "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

9 653 особи - "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці

та інших громадян похилого віку в Україні";

11 554 особи - "Про статус і соціальний захист дітей війни";

1 557 осіб - "Про статус і соціальний захист громадян, які

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";

1 522 особи - "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист", "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації в Україні";

9 осіб - "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні";

8 666 осіб - "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";

5 осіб - "Про жертви нацистських переслідувань";

259 осіб - "Про пожежну безпеку", "Про Службу безпеки України",

"Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про міліцію", "Про правові засади цивільного захисту";

112 осіб - "Про освіту", "Основи законодавства про культуру";

2

1 477 осіб - "Про охорону дитинства".

За звітний період відділом персоніфікованого обліку управління проведено фінансування фактично наданих пільг на загальну суму 30 217 657 грн., а саме:

пільги ветеранам війни та праці на житлово-комунальні послуги -

22 474 059 грн.;

пільги ветеранам війни та праці на придбання твердого палива та скрапленого газу – 36 211 грн.;

інші пільги ветеранам війни та праці – 90 610 грн.;

пільги ветеранам військової служби на житлово-комунальні послуги – 4 019 364 грн.;

пільги ветеранам військової служби на придбання твердого палива та скрапленого газу – 1 089 грн.;

пільги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на житлово-комунальні послуги - 1 891 322 грн.;

пільги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на придбання твердого палива – 3 269 грн.;

інші пільги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, - 22 847 грн.;

пільги на житлово-комунальні послуги згідно з законами України "Про освіту", "Про охорону здоров’я" - 200 061 грн.;

пільги на придбання твердого палива згідно з законами України "Про освіту", "Про охорону здоров’я" – 6 587 грн.;

пільги багатодітним сім'ям з оплати житлово-комунальних послуг – 923 520 грн.;

пільги на придбання твердого палива багатодітним сім'ям – 6 855 грн.;

пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку – 541 863 грн.

Відповідно до законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” проведено своєчасну виплату 5 906 ветеранам війни разової грошової допомоги на загальну суму 6 931 416 грн. до Дня Перемоги.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого” та рішення Кіровоградської міської ради від 13 липня 2007 року № 318 „Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого” виплачено допомогу 18 сім'ям на загальну суму 5 443 грн.

Відшкодовано витрати на поховання сім’ям померлих 59 пільговика, які мають статус учасника бойових дій та інваліда Великої Вітчизняної війни, на суму 296 500 грн.

3

На виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 28 травня 2015 року № 756, з початку року управлінням соціального захисту виконавчого комітету проведено виплату одноразової матеріальної допомоги п'ятьом пораненим учасникам АТО на лікування в сумі 25 000 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей" проведено виплату грошової компенсації для придбання житла двом інвалідам війни та одній родині загиблого військовослужбовця на загальну суму 2 272 446,66 грн.

Всю роботу спеціалістів відділу за звітний період було направлено на неухильне дотримання вимог законодавства України і виконання своїх повноважень на належному рівні.

 

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення виконавчого комітету М.Бринза

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада