Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №10

  

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  17 лютого 2015 року                                                                   № 10 

Про роботу відділу ведення
Державного реєстру виборців
виконкому у 2014 році 

Керуючись частиною другою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Люненка А.І. про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому у 2014 році, виконком районної у місті ради 

В И Р І Ш И В: 

1. Інформацію завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Люненка А.І. про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому у 2014 році взяти до уваги. 

2. Роботу  відділу  ведення  Державного реєстру виборців виконкому у 2014 році визнати такою, що відповідає вимогам чинного законодавства України. 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                       С.Горбовський

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

виконкому у 2014 році 

У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому (далі - відділ) використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (далі - АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог статті 70 Конституції України.

Основними завданнями відділу є:

ведення персоніфікованого обліку виборців;

складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Станом на 31 грудня 2014 року в АІТС “ДРВ” Кіровського району міста Кіровограда значаться:

виборців — 131640,

виборців, які мають виборчу адресу — 128911,

виборців, які не мають виборчої адреси — 2729,

померлих — 9640,

недієздатних — 101,

нездатних самостійно пересуватись — 745,

вулиць — 439,

будинків — 14472.

За  період з січня  по  грудень  2014  року  на  виконання  Закону України „Про Державний реєстр виборців” та пункту 5 частини другої статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” відділом здійснено 12 щомісячних періодичних поновлень.

 

У процесі періодичних поновлень бази даних Державного реєстру виборців (далі - база даних Реєстру) відділом від суб’єктів подань було отримано та оброблено 349 відомостей про виборців:

 

Кіровського районного відділу у місті Кіровограді управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області — 149,

відділу Державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції — 52,

відділу Державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби  Кіровоградського районного управління юстиції — 24,

міського відділу по Державній реєстрації смертей реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції — 36,

Кіровського   районного   суду  міста  Кіровограда — 24,

військових частин — 48,

управління соціального захисту населення виконкому — 12,

Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб — 4.

Загалом внесено зміни до 17061 запису АІТС “ДРВ”:

зареєстровано— 4969,

знято з реєстрації — 4157,

змінено прізвище, ім’я, по батькові— 3146,

включено до бази даних Реєстру (виповнилося 18 років) — 1387,

померло— 2176,

прибули до військових частин — 0,

вибули з військових частин — 0,

визнано недієздатними — 28,

поновлення дієздатності — 0,

набули громадянства — 66,

припинено громадянство — 6,

змінили місце або дату народження — 751,

нездатні самостійно пересуватися — 354,

зареєстровано бездомних громадян — 19,

знято з реєстрації бездомних громадян — 2.

Протягом 2014 року у базі даних Реєстру керівником відділу на виконання статті 16 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було проведено  762 накази, з яких 153 – про внесення запису, 508 – про внесення змін до персональних даних виборців та 101 – про знищення запису. За вказаний період до територіальних органів внутрішніх справ та територіальних органів юстиції спеціалістами відділу було підготовлено та направлено 98 запитів щодо уточнення персональних даних виборців відносно 4496 осіб та виконано відповідні дії у базі даних Реєстру. Проведення заходів щодо усунення можливих кратних включень надало можливість Службі розпорядника Реєстру вісім разів знищити записи про кратні включення виборців.

У 2014 році під час проведення уточнення відомостей бази даних Реєстру  станом на 31 грудня 2014 року до   відділу  звернулося  1879 виборців,  з  яких 226 – щодо  змін у персональних  даних, 703 –  щодо включення до бази даних Реєстру, 221 – щодо зміни виборчої адреси та 729 — щодо тимчасової зміни місця голосування. За отриманими заявами уточнено персональні дані виборців, тобто проведено актуалізацію бази даних Реєстру.

Згідно з Законом України „Про позачергові вибори Президента України” на 25 травня 2014 року було призначено проведення виборів Президента України, згідно з Законом України „Про позачергові вибори народних депутатів України” на 26 жовтня 2014 року — проведення виборів народних депутатів України. Спеціалістами відділу було вчасно виконано всі вимоги Центральної виборчої комісії щодо ведення бази даних Реєстру, підготовлено та передано до дільничних виборчих комісій територіальних виборчих округів №№ 99, 100 попередні і уточнені списки виборців для голосування.

З метою уточнення списків виборців, керуючись статями 31-36  Закону України „Про вибори Президента України”, постановою Центральної виборчої

комісії від 16 вересня 2014 року № 964 „Про Роз’яснення щодо виготовлення іменних запрошень на вибори народних депутатів України” під час підготовки до проведення  позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року та позачергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2014 року для кожної із 68 звичайних виборчих дільниць, створених  у межах Кіровського району м.Кіровограда, спеціалістами відділу було виготовлено та надано дільничним виборчим комісіям  іменні запрошення виборцям.

Відповідно до  постанови Центральної виборчої комісії від 09 квітня 2014 року № 244 „Про Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів народних депутатів України дільничними виборчими комісіями територіальних виборчих округів №№ 99, 100 після встановлення підсумків голосування до відділу було передано відомості про зміни, внесені до уточнених списків виборців на звичайних виборчих дільницях.

Відповідно до статті 36 Закону України “Про вибори Президента України” та до статті 43 Закону України “Про вибори народних депутатів України” до бази даних Реєстру внесено відповідні службові відмітки щодо осіб, включених до списків виборців на спеціальних виборчих дільницях, які не голосували за своїми виборчими адресами, а також на підставі отриманих відомостей від дільничних виборчих комісій щодо внесення змін до списку виборців та заяв виборців спеціалістами відділу внесено відповідні службові відмітки до бази даних Реєстру.

Відділом було проведено роботу у  підсистемі обліку осіб щодо набуття або припинення громадянства України. В результаті співставлення  осіб з базою даних Реєстру інформацію по 32 виборцях приведено до актуального стану. Це все забезпечило можливість здійснення волевиявлення тим, хто має конституційне право,  надане  Указами  Президента  України  від  10  жовтня  2014  року  №776/2014 та від 03 грудня 2014 року № 909/2014 “Про набуття громадянства України”.

Крім того, відділом було направлено сім подань до Центральної виборчої комісії щодо змін у підсистемі обліку виборчих дільниць, які діють на постійній основі. Таким чином, було внесено вісім змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2013 року № 66 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”.

За звітний період на виконання частини п’ятої статті 17 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було опрацьовано та виконано 58 доручень  Служби розпорядника Реєстру із внесення змін до електронної бази даних Реєстру щодо записів, строк збереження яких закінчився.

На основі створеної електронної системи рейтингового оцінювання стану справ у відділах ведення Державного реєстру виборців робота відділу у 2014 році Службою розпорядника Реєстру щоквартально оцінювалась на  відмінно.

Отже, всю роботу працівників відділу у 2014 році було направлено на неухильне дотримання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”, постанов Центральної виборчої комісії, розпоряджень голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та на виконання своїх повноважень на належному рівні. 

 

 

Завідувач відділу ведення Державного

реєстру виборців виконкому                                                                     А.Люненко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада