Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №57

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 серпня  2015 року                                                                №57

 

Про приєднання квартири №**

у будинку № ** по

вул. Г** д**

до квартального комітету № ***

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року № 65 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  шостого скликання та їх виконавчим органам" (зі змінами та доповненнями), розглянувши заяву громадянки Б** Л** С**, згоду квартального комітету №** Кіровського району м.Кіровограда, виконком районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Кіровського району м.Кіровограда квартиру №* у будинку №** по вул. Г**д** у м.Кіровограді, яка на праві приватної спільної (сумісної або часткової) власності належить громадянам Б** Л**С**, Б** В** І**, Б**  В** В**, Б**  А* В** та Б** І**В**, за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та   згідно   з свідоцтвом про право власності на житло від 18 листопада 1994 року №****.

 

         2. Організаційному відділу виконкому  (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Кіровського району м.Кіровограда. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                             С. Горбовський

 

 

 

 

 

Лавренюк 24 32 60

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада