Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Протокол №5

 У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада сьомого скликання

 

П Р О Т О К О Л

пленарного засідання п’ятої сесії

Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

 

м. Кіровоград від 10 серпня 2016 року

 

Шановні колеги! Сьогодні, 10 серпня 2016 року, у роботі пленарного засідання п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради зареєструвалися та беруть участь 28 депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради, а також керівники виконавчих органів районної у місті ради.

Відповідно до статті 80 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання дев’ять депутатів повідомили мене про те, що не зможуть взяти участь у роботі сесії з поважних причин. Персонально: Борисов Денис Сергійович, Вахнік Ігор Іванович, Дзюба Олександр Віталійович, Дрозд Андрії Анатолійович, Краснопольськой Олександр Володимирович, Мельникова Людмила Михайлівна, Паливода Андрії Анатолійович, Рацул Олександр Анатолійович, Сидоренко Олена Олександрівна.

Кворум для проведення пленарного засідання п’ятої сесії районної у місті ради забезпечено. Є пропозиція розпочати пленарне засідання ради.

Отже, пленарне засідання п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання оголошується відкритим!

 

(Звучить Державний Гімн України).

 

Кришко О.В.

 

Шановні депутати!

 

На пленарне засідання п’ятої сесії сьогодні запрошено Фросіняка Руслана Вікторовича, голову Ленінської районної у м. Кіровограді ради.

Також, на пленарному засіданні п’ятої сесії сьогодні присутні керівники виконавчих органів районної у місті ради: тимчасово виконуючий обов’язки начальника патрульної поліції Головного управління Національної поліції України Хлян Володимир Романович.

 

Кришко О.В.

Шановні депутати!

 

 

Нагадую вам, шановні депутати, що відповідно до статті 107 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання депутати, які бажають виступити з питань "Різне", повідомляють про це перед відкриттям або під час роботи сесії голову районної у місті ради (головуючого на сесії) або організаційний відділ виконкому.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги!

 

Відповідно до статті 120 Регламенту на час роботи сесії утворюється секретаріат у кількості п’яти осіб: чотирьох депутатів та одного працівника організаційного відділу виконавчого комітету.

Пропоную обрати головою секретаріату Шевченко Наталію Олександрівну, членами секретаріату: Жарову Ірину Миколаївну, Сидоренка Олексія Григоровича, Лупандіна Максима Ілліча та Лавренюк Олену Вікторівну, головного спеціаліста організаційного відділу виконкому.

- Заперечень немає?

 

Лупандін М.І. – депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

 

Перепрошую, але я хочу оголосити про самовідвід.

 

Кришко О.В.

 

Добре. Пропоную обрати Пугача Валерія Валерійовича – членом секретаріату.

- Заперечень немає?

- Немає.

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб затвердити секретаріат персонально у складі Шевченко Наталії Олександрівни, Жарової Ірини Миколаївни, Сидоренка Олексія Григоровича, Пугача Валерія Валерійовича та Лавренюк Олени Вікторівни, прошу підняти руки, – 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає. Пропозицію прийнято одноголосно.

Дякую.

Прошу зайняти місця у секретаріаті.

 

Кришко О.В.

Шановні колеги!

 

До порядку денного пленарного засідання п’ятої сесії районної у місті ради пропонуються такі питання:

 

1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

3. Про внесення змін до Графіка прийому виборців депутатами Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

4. Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

5. Про зняття з контролю окремих рішень Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

6. Про затвердження додаткового списку народних засідателів Кіровського районного суду міста Кіровограда.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

7. Різне.

 

Кришко О.В.

 

Є пропозиція прийняти порядок денний за основу.

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб прийняти запропонований порядок денний за основу? - 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає.

Порядок денний прийнято за основу одноголосно.

 

Кришко О.В.

 

У мене, шановні депутати, є пропозиція доповнити порядок денний п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради такими питаннями:

 

1. Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики щодо встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у Фортечному районі м. Кропивницького.

Доповідає Голуб Д.В.– депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

 

2. Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2016 року.

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

 

3. Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 25 грудня 2015 року № 19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік».

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

 

4. Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Бринза М.А. – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

 

5. Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 22 лютого 2011 року № 40 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

6. Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до міського голови, щодо виділення коштів з міського бюджету для ремонту приміщень управління соціального захисту населення Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Бринза М.А. – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

 

 

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, надійшла пропозиція від голови постійної комісії районної у місті ради сьомого скликання з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Паливоди А.А., щоб додаткове питання номер чотири «Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради» не розглядати і перенести його на наступне пленарне засідання.

 

Барабаш О.В. – депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Яка причина перенесення вище зазначеного питання?

 

Кришко О.В.

 

Паливода А.А. відсутній на сьогоднішньому планерному засіданні, а отже він не зможе бути співдоповідачем.

 

Тоток Д.А. – депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Це питання розглядалось на засіданнях постійних комісії, тому пропоную не переносити це питання та розглядати його на сьогоднішньому пленарному засіданні. Є проект рішення який на розгляд районної у місті ради внесла постійна комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я…., тим паче у залі присутні члени постійної комісії.

 

Захарченко О.О. – депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

У голови постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я виникли питання, крім того, у зв’язку з його відсутністю, не буде можливості заслухати голову постійної комісії, як співдоповідача.

 

Жарова І.М. – депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Не бучу проблеми: немає голови постійної комісії, але присутні члени постійної комісії, які теж вивчали звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

 

Барабаш О.В. – депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Олександре Володимировичу, є пропозиція депутата Захарченка О.О….. пропоную ставити її на голосування.

 

Кришко О.В.

 

Добре. Ставлю на голосування пропозицію депутата Захарченка О.О.

Хто за те, щоб не включати питання «Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради» до порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у місті Кіровограді ради та перенести його на наступне пленарне засідання, прошу голосувати? – 20 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – 8 депутатів.

Пропозиція не проходить.

 

Рихлицький О.І. – депутат від Кіровоградської міської територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок»

 

Пропоную ставити на голосування питання, щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії зазначеними вище питання, в тому числі і питанням «Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

 

Кришко О.В.

 

Добре. Ставлю на голосування.

Хто за те, щоб доповнити порядок денний зазначеними вище питаннями, прошу голосувати? – 20 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – 8 депутатів.

Пропозиція не проходить.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, давайте зберемося і приймемо порядок денний.

Пропоную ставити на голосування кожне питання окремо.

Заперечень немає? - Немає.

 

Кришко О.В.

 

Отже,ставлю на голосування пропозицію щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради питанням «Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики щодо встановлення мораторію на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у Фортечному районі м. Кропивницького.» хто за, прошу голосувати? – 24 депутати.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – 4 депутати.

Пропозиція проходить. Дякую!

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування наступну пропозицію щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради питанням «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 25 грудня 2015 року № 19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік.» хто за, прошу голосувати? – 25 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – 3 депутати.

Пропозиція проходить. Дякую!

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування наступну пропозицію щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради питанням «Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2016 року.» хто за, прошу голосувати? – 25 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – 3 депутата.

Пропозиція проходить. Дякую!

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування наступну пропозицію щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради питанням «Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.» хто за, прошу голосувати? – 20 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – 8 депутатів.

Пропозиція не проходить.

 

Савицька О.М. – депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Шановні колеги, я не розумію, чому ми не можемо заслухати звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради на сьогоднішньому пленарному засіданні? Депутати на минулому пленарному засіданні вимагали звіт, людина його підготувала і тепер невідомо чому ми це питання переносимо на наступне пленарне засідання. Якщо у голови постійної комісії районної у місті ради були питання до начальника управління, то слід було б прийти на пленарне засідання.

 

Захарченко О.О. – депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

У голови постійної комісії виникли непередбачувані обставини.

 

Жарова І.М. – депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Я вибачаюсь так може ми взагалі сесію перенесемо?

 

Кашуба С.О. – депутат від Кіровоградської міської організації радикальної партії Олега Ляшка

 

Навіщо гарячкувати, давайте перенесемо одне питання «Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.» на наступне пленарне засідання та й усе!

 

Тоток Д.А. – депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Якщо ви пригадаєте на минуле пленарне засідання приходили АТОшники, які хочуть почути відповіді на конкретні запитання… давайте хоча б поважати людей, які нас захищають!

(шум у залі)

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, прошу тиші у залі.

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування наступну пропозицію щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради питанням «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 22 лютого 2011 року № 40 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровської районної у м. Кіровограді ради.» хто за, прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – Немає.

Пропозиція проходить. Дякую!

 

Кришко О.В.

 

Шановні присутні, пропоную внести зміни у наступне питання, а саме після слів «до міського голови» доповнити словами «та міської ради».

  • Заперечень немає? - Немає.

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування зазначену вище пропозицію.

Хто за те, щоб внести зміни у наступне питання, а саме після слів «до міського голови» доповнити словами «та міської ради», прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – Немає.

Пропозиція проходить. Дякую!

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування пропозицію щодо доповнення порядку денного п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради питанням «Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до міського голови та міської ради, щодо виділення коштів з міського бюджету для ремонту приміщень управління соціального захисту населення Кіровської районної у м. Кіровограді ради.» хто за, прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – Немає.

Пропозиція проходить. Дякую!

 

Кришко О.В.

 

Усі питання, як основні, так і додаткові, обговорено на засіданнях усіх постійних комісій районної у місті ради.

 

Кришко О.В.

 

У кого будуть зауваження, зміни, доповнення? - Немає.

 

Які будуть пропозиції?

 

Голуб Д.В. – депутат від Кіровоградської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Пропоную прийняти порядок денний з доповненнями в цілому.

 

Кришко О.В.

 

Надійшла пропозиція прийняти порядок денний з доповненнями в цілому.

Заперечень немає? – Немає.

- Хто за те, щоб прийняти порядок денний п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання із запропонованими доповненнями в цілому, прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? – Немає.

- Хто утримався? – Немає.

Порядок денний прийнято в цілому із запропонованими доповненнями одноголосно.

 

Кришко О.В.

 

Нагадую, що відповідно до статті 90 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради:

для виступів з доповідями (повідомленнями, заявами) – до 15 хв.,

для виступів із співдоповідями – до 10 хв.,

для виступів з викладом депутатського запиту – до 5 хв.,

для виступів (дебатів) – до 5 хв.,

для повторного виступу, виступів з мотивів голосування, процедури ведення сесії, довідок, питань, зауважень, пропозицій – до 3 хв.

Тексти доповідей, співдоповідей чи інформацій після виступу подаються до секретаріату сесії районної у місті ради.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги переходимо до розгляду першого питання порядку денного «Про депутатські запити».

Доповідає Якименко І.А. – депутат від Кіровської районної партії організації всеукраїнського об’єднання «Свобода».

 

Кришко О.В.

 

Прошу, Ігоре Андрійовичу.

 

Із зали пленарного засідання сесії районної у місті ради вийшов депутат Белашов К.В.

 

Кришко О.В.

 

У залі присутні 27 депутатів.

 

Якименко І.А. – депутат від Кіровської районної партії організації всеукраїнського об’єднання «Свобода».

 

До мене, як до депутата Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання звернулись мешканці мікрорайону Балашівка з проханням посприяти у вирішенні питання щодо відновлення зовнішнього освітлення по вулиці Тургенєва. Тому прошу вас, шановні колеги, підтримати мій депутатський запит.

Дякую.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги. Хочу нагадати процедуру голосування…

Отже, депутати голосують за основу шляхом підняття рук. Після розгляду всіх пропозицій проект рішення ставиться на голосування в цілому, при цьому депутати голосують шляхом підняття рук та підтверджують своє волевиявлення у картці. Тобто напроти свого вибору «За», «Проти» або «Утримався» проставляється підпис депутата.

 

Кришко О.В.

 

Є запитання до Ігоря Андрійовича? - Немає.

Які будуть пропозиції?

 

До роботи пленарного засідання сесії районної у місті ради приєднався депутат Белашов К.В.

 

Кришко О.В.

 

У залі присутні 28 депутатів.

 

Савицька О.М. – депутат від Кіровоградської міської організації партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Є пропозиція прийняти рішення в цілому.

 

Кришко О.В.

 

Надійшла пропозиція прийняти дане рішення в цілому.

Заперечень немає? - Немає.

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб прийняти рішення в цілому, прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, нагадаю, що 25 травня 2016 року на підставі Постанови Кіровської районної в місті Кіровограді виборчої комісії «Про заміну депутата у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року» було оголошено депутатом Мамедову А.Г., у зв’язку з цим її необхідно вивести зі складу виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради.

 

Кришко О.В.

 

У кого будуть запитання? - Немає.

Які будуть пропозиції?

 

Жарова І.М. – депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Пропоную прийняти дане рішення в цілому.

 

Кришко О.В.

 

Надійшла пропозиція прийняти дане рішення в цілому.

Заперечень немає? - Немає.

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб прийняти рішення в цілому, прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін до Графіка прийому виборців депутатами Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

Кришко О.В.

 

Новообраний депутат Мамедова А.Г. повідомила районну у місті раду щодо її графіка прийому виборців.

 

Кришко О.В.

 

У кого будуть запитання? - Немає.

Є пропозиція прийняти порядок денний за основу.

 

Кришко О.В.

 

Пропоную прийняти дане рішення за основу.

Заперечень немає? - Немає.

 

Кришко О.В.

 

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб прийняти даний проект рішення за основу? - 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає.

Проект рішення прийнято за основу одноголосно.

 

Кришко О.В.

 

На моє ім’я надійшло повідомлення про зміну часу та місця прийому виборців депутатів Чабаненка С.В., Якименка І.А. та Скочко О.В. У зв’язку з цим, пропоную внести зміни у Графік прийому виборців депутатами Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання, а саме:

 

Пункти 36, 38 та 42 викласти в такій редакції:

 

36.

Скочко Олена Вікторівна

вул. Єгорова, 1, кім. 210

Щовівторка

13.00-15.00

38.

Чабаненко Сергій Васильович

вул. Єгорова, 1, кім. 210

Щовівторка

10.00-12.00

42.

Якименко Ігор Андрійович

вул. Єгорова, 1, кім. 210

Щовівторка

16.00-18.00

 

Кришко О.В.

 

У кого будуть запитання? - Немає.

Які будуть пропозиції?

 

Жарова І.М. - депутат від Кіровоградської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Пропоную прийняти дане рішення в цілому.

 

Кришко О.В.

 

Надійшла пропозиція прийняти дане рішення в цілому.

Заперечень немає? - Немає.

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб прийняти рішення в цілому, прошу голосувати? – 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Кришко О.В.

 

Шановні колеги, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

 

 

Кришко О.В.

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада