Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення №82

 Проект № 82

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» березня 2017 року № _____

 

Про внесення змін до Графіка прийому

виборців депутатами Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

 

Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 5 частини першої статті 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 12 Регламенту Фортечної районної у м.Кропивницькому ради сьомого скликання та враховуючи повідомлення депутата районної у місті ради Осетрова Г.І. від 08 лютого 2017 року б/н, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Графіка прийому виборців депутатами Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної у місті ради від 17 березня 2016 року № 37 «Про затвердження Графіка прийому виборців депутатами Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання» (зі змінами), а саме:

 

Пункти 26 викласти в такій редакції:

 

26.

Осетров

Геннадій Іванович

вул. Арсенія Тарковського, 41 А (приймальня політичної партії «Рідне місто»)

Четверта

субота

09.00-12.00

 

2. Організаційному відділу виконкому (Лавренюк) внесені зміни до Графіка прийому виборців депутатами Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання направити до засобів масової інформації та розмістити на офіційному сайті районної у місті ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

Голова районної у місті ради О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада