Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення №78

 Проект №78

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "___" березня 2017 року №______

 

Про продовження строку дії контракту

з директором комунального

закладу «Центр соціальної реабілітації

(денного перебування) дітей-інвалідів

Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 

Керуючись статтею 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частиною 2 статті 23 Кодексу законів про працю України, пунктом 8.1 розділу VIII Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», затвердженого рішенням районної у місті ради від 17 березня 2016 року № 31, враховуючи рішення районної у місті ради від 22 листопада 2016 року № 73 «Про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Продовжити строк дії контракту від 15 березня 2016 року з директором комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Місюнею Лілією Валеріївною строком на 1 рік.

 

2. Доручити голові районної у місті ради Кришку О.В. укласти відповідну додаткову угоду до зазначеного контракту.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради сьомого скликання з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Паливода).

 

 

Голова районної у місті ради О. Кришко

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада