Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 16 листопада 2015 року №259 «Про організацію харчування у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

                                                                        Проект

У К Р А Ї Н А

 

 

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» листопада 2016 року                                                 №____

 

Про внесення змін  до рішення районної у місті ради від 16 листопада 2015 року №259 «Про організацію харчування у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 

         Керуючись статтею 41, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 20 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні»,  Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 324 «Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства соціальної політики», від 20 жовтня 2010 року № 953 «Про встановлення норм харчування на підприємствах, в організаціях та установах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики»,  Положенням про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», затвердженим рішенням районної у місті ради від 17 березня 2016 року № 31, враховуючи службову записку директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Місюні Л.В. від 26 вересня  2016 року, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до рішення районної у місті ради від 16 листопада  2015 року №259 «Про організацію харчування у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», а саме:

 

у підпункті 1 пункту 1 слова (обід, полуденок) замінити словами (сніданок, обід, полуденок)

у  підпункті 2 пункту 1 слова  (обід) замінити словами ( сніданок, обід).

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію  районної у місті ради  сьомого скликання з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Паливода).

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада