Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про дострокове припинення повноважень депутата Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання

 Проект 30

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ  

 

РІШЕННЯ

 

від «___» березня 2016 року                                                                   №_____

 

Про дострокове припинення

повноважень депутата Кіровської

районної у місті Кіровограді ради

сьомого скликання

 

Керуючись пунктом 2 частини другої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», пунктом 10 частини  першої статті 43, частиною першою статті 49 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи заяву депутата районної у місті ради Банар – Янатія Ю.Ю. від 10 лютого 2016 року, районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання Банар-Янатія Юрія Юрійовича, обраного в багатомандатному виборчому окрузі від Кіровоградської міської організації політичної партії «Рідне місто», у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

2. Організаційному відділу виконкому (Лавренюк) направити це рішення Кіровській районній у місті Кіровограді виборчій комісії Кіровоградської області для проведення заміщення депутата.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради сьомого скликання з  питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                           О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада