Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення №207

 

Проєкт

УКРАЇНА

 ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ  РАДА

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» серпня 2020 року                                                                      №  ____

 

 

Про затвердження структури та

штатної чисельності працівників

комунального закладу «Центр

комплексної реабілітації для дітей

з інвалідністю Фортечної районної

 у місті Кропивницькому ради»

 

      Керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 10, 37 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 року №587 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 08 грудня 2006 року №1686 і від 31 січня 2007 року №80», наказами Міністерства соціальної політики України від 14 березня 2018 року №355 «Питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю», від 30 липня 2013 року № 452 «Про затвердження Державного стандарту денного догляду», враховуючи службову записку директора  комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» Місюні Л. В. від 10 серпня 2020 року, районна у місті рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити структуру і штатну чисельність працівників  комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради» згідно з додатком.

 2.   Визнати таким, що втратило чинність рішення районної у місті ради від 17 березня 2020 року №222 «Про затвердження структури  і штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради».

 3.  Пункт 2 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради».

  

                     Заступник голови

                    районної у місті ради                                                         Ірина ЖАРОВА

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада