Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення №178

 

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А                                

ФОРТЕЧНА   РАЙОННА  У  МІСТІ  КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  «___» листопада 2019 року                                                                №_____

 

Про затвердження списку

присяжних Кіровського

районного суду міста Кіровограда

 

         Відповідно до статей 124, 127 Конституції України, статей 41, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на виконання подання заступника начальника територіального управління державної судової адміністрації України в Кіровоградській області Літвінова С.В. від 18 вересня 2019 року № 1798/19 про формування та затвердження списку присяжних для Кіровського районного суду міста Кіровограда, районна у місті рада

 

                                                       В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити список присяжних Кіровського районного суду міста Кіровограда, які відповідають вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і надали згоду бути присяжними, згідно з додатком.

       2. Визначити строк повноважень присяжних Кіровського районного  суду               м. Кіровограда три роки з дня  прийняття цього рішення.

     3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної у місті ради               від 23 грудня 2016 року № 89 «Про затвердження списку  присяжних Кіровського районного суду міста Кіровограда», зі змінами.

       4. Відділу кадрового та правового забезпечення виконкому (Голуб) направити це рішення до Кіровського районного суду міста Кіровограда та територіального управління державної судової адміністрації України в Кіровоградській області.

 

             

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада