Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення № 162

 

Проект № 162                      

 

У К Р А Ї Н А

 

      

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

 

 

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від «___»  ____________ 2019 року                                                              № ___

 

Про дострокове припинення

повноважень депутата Фортечної

районної у місті Кропивницькому ради

сьомого скликання Дрозда А. А.

 

Керуючись пунктом 2 частини другої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», частиною першою статті 49,  статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи особисту  заяву депутата районної у місті ради сьомого скликання Дрозда А. А. від   26 березня  2019 року, районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання Дрозда Андрія Анатолійовича, обраного в багатомандатному виборчому окрузі від Кіровоградської міської організації радикальної партії Олега Ляшка, у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

 

2. Організаційному відділу виконкому (Голуб) направити це рішення Кіровській районній у місті Кіровограді виборчій комісії Кіровоградської області для проведення заміщення депутата.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради сьомого скликання з  питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

Голова районної у місті ради                                                           О. Кришко

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада