Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу на використання коштів у 2016 році

Проект

УКРАЇНА

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ


 


 

 

від «____» березня  2016 року                                                                        № _____


 

Про надання дозволу на
використання коштів у 2016 році

 

Керуючись статтями 41, 59, 61 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 13 Бюджетного кодексу України, рішеннями районної у місті ради від 26 лютого 2007 року № 115 "Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за оренду комунального майна, що належить територіальній  громаді  Кіровського  району  м. Кіровограда"  та  від  25 грудня   2015 року № 19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік», враховуючи службову записку   керуючого  справами  виконавчого комітету  районної у місті ради  Волкової Р.В.  від 15 січня 2016 року, районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

1.            Дозволити виконавчому комітету районної у місті ради використати у 2016 році кошти, які надійшли і будуть надходити на спеціальний реєстраційний рахунок у вигляді орендної плати за використання приміщення по вул. Героїв Сталінграда,7а, у розмірі 80000 (вісімдесят тисяч) гривень на утримання, облаштування, ремонт та придбання майна для виконавчого комітету районної у місті ради.

2.       Бухгалтерсько - господарському відділу виконавчого комітету (Біленький) виділені кошти використати за призначенням.

3.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного  розвитку  (Тоток).

 

 

 

Голова районної у місті ради                              О.Кришко                                                          

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада