Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення № 138

 

Проект № 138

УКРАЇНА 

   ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА 

ДЕВЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                        

Р І Ш Е Н Н Я

від __________  2018 року                                                                          №_____

 

Про затвердження Положення

про комунальний заклад «Центр

комплексної реабілітації

для дітей з інвалідністю Фортечної

 районної у м. Кропивницькому ради»

         Керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 10, 37 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», статтею 4 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю», постановою Кабінету Міністрів України від 26.липня 2018 року №587 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 08 грудня  2006 року № 1686 і від  31 січня 2007 року № 80», наказами Міністерства соціальної політики України від 14 березня 2018 року № 355 «Питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю»,  від 30 липня 2013 року № 452 «Про затвердження Державного стандарту денного догляду»,  районна у місті рада

 В И Р І Ш И Л А :

 1. Змінити назву юридичної особи з комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» на комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

2. Затвердити Положення про комунальний  заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

 

 

2

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 17 березня 2017 року № 94 «Про затвердження Положення про  комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з  інвалідністю».

4. Пункт 3 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада