Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення № 137

 

                                                                Проект № 137

У К Р А Ї Н А

      

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ДЕВЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від «___» __________2018 року                                                              №______

 

Про затвердження Статуту

комунального підприємства

«Дендропарк -2018» Фортечної

районної у м. Кропивницькому ради»

у новій редакції

 

         Керуючись статтями 140, 144 Конституції України, пунктом 2 статті 41, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 9, 15 - 17 Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 року № 216 – р «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал –соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону Пропаганди їхньої символіки», розпорядження Кіровоградського міського голови  від 19 лютого 2016 року № 24 «Про перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки міста», рішення районної у місті ради від 23 грудня 2016 року № 83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету»,  районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни до найменування юридичної особи «Комунальне підприємство «Парк культури і відпочинку 50 – річчя Жовтня», змінивши його на «Комунальне підприємство «Дендропарк-2018» Фортечної районної у  м. Кропивницькому ради».

 

         2. Внести зміни до юридичної адреси «Комунальне підприємство «Парк культури і відпочинку 50 – річчя Жовтня» з: «25006 м. Кіровоград, Кіровський район, проспект Правди, 28» на «25009 м. Кропивницький, Фортечний район, вул. Євгена Тельнова, 28»

 

 

 

2

 

         3. Затвердити Статут комунального підприємства «Дендропарк-2018»  Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» у новій редакції, що додається.

4. Визнати таким, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Кіровської районної ради м. Кіровоград від 19 лютого 2002 року №38»Про затвердження Статуту комунального підприємства «Парк культури і відпочинку 50 – річчя Жовтня».

5.  Це рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

 

Голова районної у місті ради                                                                              О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада