Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення № 131

 

 Проект № 131

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

___________________  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  «___»  __________ 2018 р.                                                                                 ___ 

 

Про звернення депутатів Фортечної районної у

м. Кропивницькому ради до Верховної Ради України

щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

                                                                                                                 

Керуючись статтею 144 Конституції України, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Верховної Ради України  щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень (додається).

2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Фортечної районної у м.Кропивницькому ради.

3. Голові районної у місті ради (Кришко) направити звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Верховної Ради України

 

 

Голова районної у місті ради                                                                О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           Рішення Фортечної районної

                                                                           у м. Кропивницькому ради

                                                                           „____”  _______  2018 року

                                                                           №______

 

Звернення

депутатів Фортечної районної у місті Кропивницькому ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

 

Найбільші виклики, які сьогодні постали перед українцями, це – війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше – непевність у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. Причиною цього є олігархія.

По-перше, олігархія є основою системної корупції. Попри створення нових антикорупційних органів і задекларовану на найвищому рівні боротьбу з корупцією, її рівень лише зростає. Боротьба йде лише з окремими проявами корупції, а це не може розв’язати проблему системно. Бо не торкається її основи – олігархії, яка є зрощенням великого кримінального капіталу з державною владою. Адже саме олігархи залишаються головними акціонерами влади в Україні впродовж чверті століття. Це вони корумпують увесь державний апарат, за що отримують можливості за безцінь приватизовувати підприємства та творити приватні монополії, не платити податків і вивозити награбоване в офшори, «освоювати» державний бюджет через різноманітні тендери та дотації, обкладати українців непомірними тарифами та цінами за товари та послуги.

По-друге, олігархія є причиною зубожіння українців. Падіння рівня життя тотальної більшості українців – це зовсім не «дешевий популізм», а доконаний математичний факт. У визискуваній олігархами Україні її громадяни мусять працювати за 190 євро на місяць, що є найнижчою чистою середньою зарплатнею в Європі. Ця сума у понад п’ять разів менша за середню зарплатню у крихітній непромисловій Естонії, яка одночасно з нами позбулася колгоспного совєцького ярма, майже в чотири рази менша за середню заробітну плату в Польщі, яка починала з нижчих порівняно з Україною стартових позицій на початку 90-х рр., і навіть менша, ніж у сусідніх Білорусі та Молдові.

По-третє, олігархи є лютим ворогом середнього класу. Вони панічно бояться конкуренції, яка підриває їхню монополію як найшвидший спосіб отримання надприбутків. Олігархи прагнуть закріпачити українців, змусити націю працювати на себе запівдурно, але купувати – втридорога. Тому олігархія ніколи не дасть підняти голову середньому класу. Як наслідок, серед працьовитих українців є лише 3-5% реального середнього класу, а в розвинутих країнах – від 40 до 70%.

 

2

 

По-четверте, олігархія зацікавлена у війні без кінця. Бо поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Поки цивілізований світ впроваджує санкції, влада України... нарощує на 28% товарообіг із країною-агресором, а громадяни Росії, які включені до санкційних списків Європи та США, досі володіють третиною українських обленерго.

Єдиний шлях подолати олігархію – це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, майже всі законопроекти якого зареєстровані у Верховній Раді:

1.     Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України:

1.1.         «Про   денонсацію    Конвенції   між    Урядом   України   і   Урядом

Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї»               № 0001-1 від 02.12.2014;

1.2.«Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в

Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування» № 1112 від 28.11.2014.

2.     Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки:

2.1.         «Про ліквідацію приватних монополій» № 1109 від 28.11.2014.

3.     Заборона приватизації стратегічних підприємств:

     3.1.«Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного майна» (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі)» № 2424а від 21.07.2015.

4.     Деолігархізація енергетики та справедливі тарифи:

4.1.«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)» № 6341 від 11.04.2017;

     4.2.«Про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)» № 6583 від 12.06.2017;

4.3.«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України» № 2408а від 17.07.2015.

4.     Земля ‒ власність нації:

4.1.«Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення»  № 2906 від 19.05.2015.

Ці законопроекти спрямовані на підрив самих основ олігархічного ладу в Україні. Необхідно якнайшвидше запустити цей процес, бо часу на бутафорні реформи вже немає – вікно можливостей для докорінних перетворень в Україні закривається, а наслідком залишення олігархів при владі може стати втрата держави.

 

 

3

 

Наголошуємо, що проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції Гідності, а сьогодні є найпершим завданням від вашого працедавця – українського народу.

Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, вимагаємо від Верховної Ради України негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння та війни.

 

 

Депутати Фортечної  районної

у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада