Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення № 108

 Проект № 108

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ПЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про умови оплати праці

голови Фортечної  районної

у м. Кропивницькому ради

Кришка О.В. у 2018 році

 

         Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року            № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.    Встановити у 2018 році голові Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради Кришку О.В. такі умови оплати праці:

 

надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років  у межах фонду заробітної плати;

 

премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради та економії коштів на оплату праці, але не менш як                 10 відсотків посадового окладу.

 

2. Надати голові Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради                              Кришку О.В. у 2018 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати.

 

 

 

2

 

     3. Завідувачу бухгалтерсько – господарського відділу виконкому – головному бухгалтеру Біленькому В.М. вказані вище нарахування проводити з 01 січня 2018 року.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 23 грудня 2016 року №87 «Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В. у 2017 році» (зі змінами).

 

 

Голова районної у місті ради                                                                  О. Кришко

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада