Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення №180

 

Проект № 180

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від «___» грудня 2019 року                                                                             № ____ 

 

Про внесення змін до рішення районної

у місті ради від 21 грудня 2018 року № 172

«Про районний у місті бюджет на 2019 рік»

 

Керуючись статтями 41, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного кодексу України, рішенням Міської ради міста Кропивницького від __ грудня 2019 року № ___ «Про внесення змін до рішення Міської ради міста Кропивницького від 20 грудня 2018 року № 2263 «Про бюджет міста Кропивницького на 2019 рік», враховуючи пропозиції розпорядників коштів районного у місті бюджету, районна у місті рада

 В И Р І Ш И Л А : 

1. Внести зміни до показників районного у місті бюджету, визначених у  додатках 1 та 2 до рішення районної у місті ради від 21 грудня 2018 року № 172 «Про районний у місті бюджет на 2019 рік», згідно з додатками 1 та 3 до цього рішення.

2. Визначити профіцит загального фонду районного у місті бюджету у сумі 335304,50 грн., напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду (на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету).

Визначити дефіцит спеціального фонду районного у місті бюджету у сумі 335304,50 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду районного у місті бюджету до бюджету розвитку спеціального фонду (на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету).

Затвердити джерела фінансування районного у місті бюджету на 2019 рік у новій редакції згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Додатки 1, 2 та 3 є невід’ємною частиною цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку (Тоток).

 

 

Голова районної у місті ради                                    О.Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інна Поповкіна  24 63 24             

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада