Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

 

                                                                                  Текст до друку затверджую:

                                                                                   Голова районної  у  місті ради

                                                                                   _____________О. Кришко

                                                                                  

                                                                                   ‹‹______››  ______2018 рік

 

 

‹‹Про  забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

       

         Забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 (зі змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та  учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (далі - Порядок), який поширюється на осіб, що постраждали під час проведення антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності та яким встановлено статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни  відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6,  пунктів 11-14 частини другої статті 7, пункту 13 статті 9 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Зазначені особи забезпечуються безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до  Порядку згідно з медичними  рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок.

          Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №70/о, копію  відповідного посвідчення та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії, та за продовження строку лікування не здійснюється.

Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.

          Забезпечення путівками осіб здійснюється в межах виділених коштів пропорційно кількості осіб, узятих на облік для забезпечення санаторно - курортним лікуванням, згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з особами та санаторно - курортними закладами.

Зазначене відшкодування здійснюється шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно – курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених договорів щодо забезпечення путівкою шляхом відшкодування її вартості та актів наданих послуг у розмірі встановленої граничної вартості путівки, а якщо вартість путівки нижча за граничну, то не більше від фактичної вартості путівки.

          Гранична вартість путівки (ліжко-дня) для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування встановлюється щороку Міністерством соціальної політики України.  

          Дія Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей,  затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від                                 27 квітня  2011 року № 446.

          За більш детальними роз’ясненнями можна звертатися за адресою:                                 вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37- 03- 97.

 

                                                                                Прес-центр виконавчого

                                                                                комітету Фортечної районної

                                                                                у місті Кропивницькому ради››

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту населеня

Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради                                                    В. Закаблуковський 

                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада