Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про роботу зі зверненнями громадян в апараті районної у місті ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органах районної у місті ради за І півріччя 2013 року

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
 
 
 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 липня 2013 року                                                                       № 60

 

Про роботу зі зверненнями громадян

в апараті районної у місті ради та її

виконавчому комітеті, виконавчих

органах районної у місті ради

за І півріччя 2013 року

        

         Керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 38, статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про звернення громадян",  Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", заслухавши  інформацію спеціаліста І категорії з питань діловодства і звернень громадян виконкому Піть О.О. про стан роботи зі зверненнями  громадян в апараті районної у місті ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органах районної у місті ради за І півріччя 2013 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 
В И Р І Ш И В:
 

         1. Інформацію спеціаліста І категорії з питань діловодства і звернень громадян виконкому Піть О.О. про стан роботи зі зверненнями громадян в апараті районної у місті ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органах районної у місті ради за І півріччя 2013 року взяти до уваги.

 

         2. Роботу зі зверненнями громадян визнати такою, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

 

         3. Керівникам   виконавчих  органів  районної  у  місті  ради   постійно тримати    на   контролі   терміни   та   якість   розгляду   звернень    громадян відповідно до чинного законодавства України.

 
 
 
 
 

Голова районної у місті ради                                                                      О.Рацул

 
 
 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про роботу зі зверненнями громадян в апараті Кіровської  районної у     м. Кіровограді  ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органах Кіровської районної у м. Кіровограді ради

за І півріччя 2013 року

 
 

         Робота зі зверненнями громадян в апараті Кіровської районної у  м. Кіровограді ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органах Кіровської районної у м. Кіровограді ради у І півріччі 2013 року велася відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян », Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативно-правових актів, які регулюють роботу у цій сфері.

 

         Прийом громадян здійснюється відповідно до затвердженого графіку, який оприлюднений на дошці оголошень та на офіційному веб-сайті районної у місті ради.

        

         До апарату районної у  місті  ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів районної у  місті ради за І півріччя 2013 року надійшло 711 звернень, а саме:

 

-         кількість звернень, що надійшли поштою – 135;

-         кількість звернень на особистому прийомі – 576.

 

         Серед тих, хто у своїх зверненнях зазначив свій стан, є 3 дитини війни, 19 одиноких матерів, 4 учасника  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 7 учасників війни, 19 інвалідів ІІІ групи, 6 інвалідів  І групи, 4 учасники бойових дій, 14 дітей війни та 1 ветеран праці. Переважають найменш захищені категорії населення, які потребують особливої уваги з боку органів влади щодо задоволення їх повсякденних запитів та життєвих проблем.

 

         Всього порушено питань громадянами, які звернулися до апарату районної у  місті  ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів районної у  місті ради за І півріччя 2013 року (749):

 

діяльність органів місцевого самоврядування                              - 14;

соціальний захист                                                                          - 318;

комунальне господарство                                                             - 12;

житлова політика                                                                                     - 15;

забезпечення дотримання законності та охорони

правопорядку, реалізація прав і свобод громадян                        - 86;

промислова політика                                                                     - 14;

праця і заробітна плата                                                                  - 18;

сім’я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт - 12;

охорона здоров’я                                                                                    - 38;

інших                                                                                              - 214.

 

         Виконавчі органи районної у місті ради своєчасно вживають заходи для вирішення питань, порушених громадянами у своїх зверненнях. При необхідності питання вирішуються із залученням голів квартальних комітетів району, спеціалістів комунальних ремонтно-експлуатаційних підприємств району, відповідальних працівників управлінь і відділів Кіровоградської міської ради (за згодою). Вирішення питань тримається на контролі. Усі заяви при неостаточному вирішенні ставляться на додатковий контроль і тільки після їх вирішення з нього знімаються.

                                                         

         У виконавчих  органах районної у місті ради першочергову увагу приділяють розгляду звернень ветеранів Великої Вітчизняної війни. Необхідно підкреслити, що розгляд цих звернень знаходиться на особливому контролі. Значну кількість питань, які порушувались ветеранами та інвалідами війни, вирішено позитивно. 

 

         Одним з основних завдань виконавчого комітету районної у місті ради залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань та вжиття заходів щодо подальшого упередження скарг, а також реалізацію конституційних прав, свобод людини й громадянина.

 
 
 

Спеціаліст І категорії з питань

діловодства і звернень

громадян виконкому                                                                                 О. Піть

        
 
2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада