Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року

 

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від «___» липня 2018 року                                                                           №____

 

 

Про роботу комунального закладу

«Центр соціальної реабілітації (денного

догляду) дітей з інвалідністю»

за І півріччя 2018 року

 

 

          Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

 

В И Р І Ш И В:

 

 

           1. Інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року взяти до уваги.

 

 

2

          2. Роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року визнати задовільною.

          3. Директору комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. забезпечити виконання покладених на комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» повноважень у сфері соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місюня 34 63 36

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада