Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Міської ради міста Кропивницького»

 

 

Проект

У К Р А Ї Н А

РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                               

від «_____» ____________ 2018 року                                         _____

 

Про переоформлення особового

рахунку на квартиру громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Міської ради

міста Кропивницького»

          Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 3»  Міської ради міста Кропивницького»,  заяви і документи громадян про переоформлення особового рахунку на квартиру, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Міської ради міста Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

          1. Погодити переоформлення особового рахунку на двокімнатну квартиру    * по вул. В*, *, корп. *,  житловою  площею - 32,70 кв.м    (загальною - 46,70 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача К* Т* Т*,  копія  свідоцтва про смерть  (серія   І-ОЛ №****** від  03 серпня 2017 року) на сина К* О* В*,  за згодою дорослих членів сім’ї,  а також згідно з договором  найму жилого приміщення  від   19 березня    2018 року з  К* О.В.

          Склад сім’ї – 3 особи.

          

 

Голова  районної  у місті ради                                                           О. Кришко

 .

 

 

Довгаль О.В. 56 54 85

 

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада