Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 Проект

                   УКРАЇНА

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Проект

РІШЕННЯ

 

від  «___»  ____________  2018  року                                                          №______

 

Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ:

                  

           Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири    № * по вул. Я*, *, житловою площею – 31,00 кв. м (загальною – 44,7 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку із визнанням основного квартиронаймача К* Г* С* на підставі рішення К* районного суду м. К* від 19.09.2017 року, справа № */*/16-ц, за згодою усіх дорослих членів сім’ї, та від імені неповнолітніх дітей згода І*І.В., як їх законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 06 грудня 2017 року                з К* Г.С.

           Склад сім’ї – 4 особи.

 

Голова  районної у місті ради                                                                   О. Кришко

 

 

Довгаль 56 54 85

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада