Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання допомоги на поховання(червень)

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 
 
 
 
 
Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                   

від 18 червня 2013 року                                                                      № 55

 

Про надання допомоги

на поховання

 

        Керуючись підпунктом 4 пункту „а” частини 1 статті 34, статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня  2007 року  № 99 “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, рішенням Кіровоградської міської ради від 13 липня 2007 року № 318 „Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого” та розглянувши заяви громадян про виплату допомоги на поховання, виконком районної у місті ради

 
В И Р І Ш И В :
 

        1. Надати допомогу громадянам на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, у розмірі 300 (триста) грн. 00 коп. кожному на загальну суму 1511 (одна тисяча п’ятсот одинадцять) грн. 85 коп.,  в тому числі поштовий збір 11 (одинадцять) грн. 85 коп., згідно з додатком.

        2. Фінансовому відділу районної у місті ради (Соловйова) перерахувати  кошти в сумі 1511 (одна тисяча п’ятсот одинадцять) грн. 85 коп.  управлінню соціального захисту населення виконкому для надання зазначеної допомоги згідно з чинним законодавством.

        3. Управлінню соціального захисту населення виконкому (Бринза) кошти використати за призначенням.

        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзу М.А.

 

Голова районної у місті ради                                                         О.Рацул

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада