Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Вік з якого допускається прийняття на роботу

 Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради надає роз'яснення щодо віку з якого допускається прийняття на роботу.

Відповідно до статті 188 КЗпП України не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років.  

Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.

За більш детальними роз'ясненнями звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м.  Кіровограді  ради  за  адресою:  м.  Кіровоград,  вул.  Шатила,  12,каб.12, тел. 37 12 93.

 

 

Прес-центр виконавчого комітету

Кіровської районної у м. Кіровограді ради"

 

 

Заступник начальника управління

з питань праці та персоніфікованого обліку

управління соціального захисту населення

Кіровської районної у м. Кіровограді ради                          В. Закаблуковський

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада