Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки

 Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки

 

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради надає роз'яснення щодо компенсації за невикористані щорічні відпустки.

Статтями 83 Кодексу законів про працю України, 24 Закону України «Про відпустки» передбачено, що у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей.

При цьому у разі звільнення керівних, педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників, спеціалістів навчальних закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічних відпусток з розрахунку повної їх тривалості.

У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство, в установу, організацію грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням повинна бути перерахована на рахунок підприємства, установи, організації, куди перейшов працівник.

За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

Особам віком до вісімнадцяти років заміна всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.

У разі смерті працівника грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - інваліда з дитинства підгрупи А I групи, виплачується спадкоємцям.

За більш детальними роз'ясненнями звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м.  Кіровограді  ради  за  адресою:  м.  Кіровоград,  вул.  Шатила,  12, каб.  12, тел. 37 12 93.

 

Прес-центр виконавчого комітету

Кіровської районної у м. Кіровограді ради"

 

Начальник управління соціального

захисту населення виконавчого комітету

Кіровської районної у м. Кіровограді ради                                             М. Бринза

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада