Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Двадцять дев'ята сесія

У К Р А Ї Н А

Фортечна  районна у м. Кропивницькому  рада сьомого скликання

 П Р О Т О К О Л

Двадцять дев’ятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради  сьомого скликання

 

м. Кропивницький                                                                               від  17 березня 2020 року

 

Шановні колеги! Сьогодні, 17 березня 2020 року, у роботі двадцять дев’ятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради зареєструвалися та беруть участь 26 депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради, а також  керівники виконавчих органів районної у місті ради.

 Кришко О. В.

        Відповідно до статті 80 Регламенту Фортечної  районної у м. Кропивницькому  ради сьомого скликання троє депутатів повідомили мене про те, що не зможуть взяти  участь у роботі сесії з поважних причин, а саме Корінний С. М., Мамедов Р. В. і  Мамедова А. Г.

Кворум для проведення пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії районної у місті ради забезпечено. Є пропозиція розпочати  пленарне засідання ради.

Заперечень немає? - Немає.

Отже, пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання оголошується відкритим! 

(Звучить Державний Гімн України).

 

Кришко О. В.

 На пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної у місті ради сьогодні запрошено Поповкіну І. В. – начальника  фінансового відділу районної у місті ради,  Берднікова О. А. – заступника начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького, Місюню Л. В. – директора комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради", Закаблуковського В. О. – начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету районної у  місті  ради, Чибітька О. А. – директора комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

 Кришко О. В.

Шановні депутати!

 Нагадую вам, що відповідно до статті 107 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання депутати, які бажають виступити з питань «Різне», повідомляють про це перед відкриттям або під час роботи сесії голову районної у місті ради (головуючого на сесії) або організаційний відділ виконкому.

      Кришко О. В.

Шановні  колеги!

Відповідно до статті 120 Регламенту на час роботи сесії утворюється секретаріат у кількості п’яти осіб: чотирьох депутатів та одного працівника організаційного відділу виконавчого комітету.

Пропоную обрати головою секретаріату Шевченко Наталію Олександрівну; членами секретаріату: Вахніка Ігоря Івановича, Пугача Валерія Валерійовича, Малюкова Сергія Чимизовича та Тадеуш Анну Миколаївну, головного спеціаліста організаційного відділу виконкому.

До роботи пленарного засідання сесії районної у місті ради приєднався депутат районної у місті ради Краснопольський О. В.

Кришко О. В.

У залі присутні 27 депутатів.

Кришко О. В.

- Заперечень немає? - Немає.  

Ставлю на голосування.

- Хто за те, щоб затвердити секретаріат персонально у складі Шеченко Наталії Олександрівни - голови секретаріату, Вахніка Ігоря Івановича, Пугача Валерія Валерійовича, Малюкова Сергія Чимизовича та Тадеуш Анни Миколаївни, членами секретаріату –  27 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався?  - Немає.

Пропозицію прийнято одноголосно. Дякую!

Прошу зайняти місця у секретаріаті.

Кришко О. В.

Шановні колеги!

До порядку денного пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії районної у місті ради пропонуються такі питання:

1.   Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.   Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2019 рік.

Доповідає Поповкіна І. В. – начальник  фінансового відділу Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

3.   Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького  за  2019 рік.

Доповідає Бердніков О. А. – заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького.

4.   Про роботу комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради"  за 2019 рік.

Доповідає Місюня Л. В. – директор комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради".

5.   Про внесення змін до Положення про комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради».

Доповідає Місюня Л. В. – директор комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради".

6.   Про затвердження структури і штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»

Доповідає Місюня Л. В. – директор комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у  м. Кропивницькому ради".

7.   Про роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у   м. Кропивницькому  ради за 2019 рік.

Доповідає Закаблуковський В. О. – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у  м. Кропивницькому  ради.

8.   Про погодження внесень змін та доповнень до обсягів та меж повноважень, які визначені Фортечній районній у м. Кропивницькому раді  сьомого скликання

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

9.   Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року  № 104  (зі змінами)

Доповідає: Закаблуковський В. О. -  начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

10. Про внесення змін до Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

Доповідає: Закаблуковський В. О. -  начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у   місті Кропивницькому ради.

11. Про роботу комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Доповідає Чибітько О. А. – директор комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

12. Про звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зняття з розгляду законопроекту № 178-10 від 10.10.2019 року  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»

Доповідає Голуб Д.В. – голова фракції ВО «Батьківщина» Фортечної районної у                         м. Кропивницькому ради VII скликання.

 

13. Різне.

 

Рихлицький О. І. депутат  районної у місті ради від  Політичної партії «Опозиційна платформа - «За життя».

Є пропозиція питання номер одинадцять «Про роботу комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» поставити номером два у порядок денний

 Кришко О. В.

 Надійшла пропозиція поставити питання «Про роботу комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» поставити номером два у порядку денному.

 - Хто за? – 5 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? – 22 депутатів.

Пропозиція не прийнята.

 

До роботи пленарного засідання сесії районної у місті ради приєднався депутат районної у місті ради Борисов Д. С.

 Кришко О. В.

 У залі присутні 28 депутатів.

 

Кришко О. В.

 Чи є ще пропозиції до зміни порядку денного? Доповнень? Зауважень? Немає.

Пропоную прийняти порядок денний в цілому.

- Хто за? – 28 депутатів.

- Хто проти? - Немає.

- Хто утримався? - Немає.

Порядок денний прийнято в цілому одноголосно.

     

       Кришко О. В.

 Нагадую, що відповідно до статті 90 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради:        

для виступів з доповідями (повідомленнями, заявами) – до 15 хв.,

для виступів із співдоповідями – до 10 хв.,

для виступів з викладом депутатського запиту – до 5 хв.,

для виступів (дебатів) – до 5 хв.,

для повторного виступу, виступів з мотивів голосування, процедури ведення сесії, довідок, питань, зауважень, пропозицій – до 3 хв.

Тексти доповідей, співдоповідей чи інформацій після виступу подаються до секретаріату сесії районної у місті рад.

 

Кришко О. В.

 Шановні депутати, переходимо до розгляду першого питання порядку денного «Про депутатські запити».

Станом на сьогодні до організаційного відділу не надходили депутатські запити. Можливо в когось з колег є зараз бажання озвучити депутатський запит, прошу оголосити.

-     Немає. 

 

Кришко О. В.

Шановні колеги, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  «Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2019 рік».

 

Кришко О. В.    

 Інно Василівно, прошу Вас.

 

Поповкіна І. В. - начальник фінансового відділу районної у місті ради.

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України фінансовим відділом підготовлена інформація про виконання районного у місті бюджету за 2019 рік за доходами та видатками на виконання бюджетних програм.

За 2019 рік до районного у місті бюджету надійшло 333 084 215,27 грн., що на 46 % менше фактичних надходжень 2018 року.

До загального фонду районного у  місті бюджету за звітний період надійшло доходів у сумі 331 576 388,24 грн. (з урахуванням трансфертів з державного бюджету), що на 46 % менше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання становить 89,5 % річного плану, з яких:

      адмінштрафів надійшло у сумі 58 744,20 грн., що на 106,9% більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання становить 106,8% плану на рік;

      іншої субвенції з міського бюджету надійшло 42 460 669,41 грн., що на 10,6 % більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання становить 99,4 % плану на рік;

      субвенції на виконання державних програм соціального захисту населення надійшли у сумі 289 056 974,63 грн., що на 45 %  менше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання становить 88,1 % плану на рік. 

До спеціального фонду районного у місті бюджету за звітний період надійшло                              1 507 827,03 грн., що на 23 % більше, ніж за відповідний період минулого року, з яких:

за рахунок надходжень від плати за послуги бюджетних установ –  653 711,57 грн., що на 82,8 % більше, ніж за відповідний період минулого року;

за рахунок інших джерел власних надходжень бюджетних установ (благодійні внески, кошти за рахунок ФЗ та УЕ) – 854 115,46 грн., що на 38,6 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

При затверджених районною у місті радою бюджетних призначеннях на виконання бюджетних програм головними розпорядниками коштів фактично виконано видатків на суму 332 918 968,35 грн., що на 46 % менше факту 2018 року.

Найбільший обсяг видатків районного у місті бюджету займає фінансування бюджетних програм із соціального захисту та соціального забезпечення, які проводились протягом звітного періоду за рахунок субвенції з Державного бюджету (86,83% обсягу видатків), на які направлено 289 056 974,63 грн., що на 49,8 % менше, ніж за відповідний період минулого року.

Основним фінансовим ресурсом для фінансування розпорядників районного у місті бюджету було визначено іншу субвенцію з міського бюджету (12,75% обсягу видатків), на яку спрямовано 42 460 669,41 грн., що на 9,9 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Видатки, які здійснювались у звітному періоді за рахунок неподаткових надходжень (0,42 % обсягу видатків) склали 1 401 324,31 грн., що на 37,9 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

На виконання статті 55 Бюджетного кодексу України особлива увага приділялась фінансуванню першочергових (захищених) видатків, які проведено у сумі 331 882 073,63  грн., що у порівнянні з 2018 роком зменшено на 45,3 %, з них на:

оплату праці з нарахуваннями – 39 958 512,80 грн., що складає 12,04 % від обсягу захищених видатків та на 17,5 % більше 2018 року;

забезпечення продуктами харчування – 158 023,19 грн., що складає 0,05 % від обсягу захищених видатків та на 38,8 % більше 2018 року;

оплату енергоносіїв – 1 090 918,63 грн., що складає 0,33 % від обсягу захищених видатків та на 6,7 % менше 2018 року;

поточні трансферти  – 290 674 619,01 грн., що складає 87,58 % від обсягу захищених видатків та на 49,2 % менше 2018 року.

Питома вага незахищених видатків становить 0,3 %, що в абсолютному виразі складає             1 036 894,72 грн.

Видатки загального фонду районного у місті бюджету  проведено у сумі 327 465 594,84 грн. (з урахуванням трансфертів з державного бюджету), що становить 89,4 % річного плану та на 46 % менше відповідного періоду минулого року.

На фінансування бюджетних програм за рахунок коштів іншої субвенції з міського бюджету у звітному періоді спрямовано:

по галузі «Державне управління» 28 428 630,78 грн., що на 10,6 % більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання становить 99,6 % річного плану;

      по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» 13 461 03,33 грн., що на 11,8 % більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання становить 98,9 % річного плану.

      по галузі «Житлово-комунальне господарство» 658 497,46 грн., що на 0,4% більше, ніж за відповідний період минулого року. Видатки здійснено на поховання 35 безрідних громадян у сумі 102758,57  грн., на поточний ремонт і очистку 1 колодязю та дезінфекцію 15 колодязів громадського користування на загальну суму 60 738,89 грн., а також на виплату матеріальної допомоги головам квартальних комітетів у сумі 495 000 грн. Виконання становить 100 % річного плану.

      На фінансування бюджетних програм із соціального захисту та соціального забезпечення, які проводились протягом звітного періоду за рахунок субвенції з Державного бюджету спрямовано 284 917 435,27грн., що на 50% менше, ніж на відповідний період минулого року. Виконання становить 88,1 % плану на рік.

В цілому видатки було виконано в межах надходження субвенцій.

Видатки спеціального фонду районного у місті бюджету становлять 5 453 373,51  грн., що на 23% менше, ніж на відповідний період минулого року, з яких:

у сумі 491 862,04 грн. використано розпорядниками коштів районного у місті бюджету на організацію їх основної діяльності та надання послуг;

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада