Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

До відома депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради та територіальної громади міста

 Повідомляємо, що двадцять дев’ята сесія Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання, відбудеться 17 березня 2020 року о 10.00 годині у приміщенні Міської ради міста Кропивницького (кім. 215).

 

     На розгляд двадцять дев’ятої  сесії районної у місті ради внести такі питання:

1.     Про депутатські запити.

2.     Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2019 рік.

3.     Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького за  2019 рік.

4.     Про роботу комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради" за 2019 рік.

5.     Про внесення змін до Положення про комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради».

6.     Про затвердження структури і штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»

7.     Про роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради за 2019 рік.

8.     Про погодження внесень змін та доповнень до обсягів та меж повноважень, які визначені Фортечній районній у м. Кропивницькому раді  сьомого скликання

9.     Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року  № 104 (зі змінами)

10. Про внесення змін до Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

11. Про роботу комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

12. Про звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зняття з розгляду законопроекту № 178-10 від 10.10.2019 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»

13.   Різне.

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада