Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2018 року

  

                                                                                                                       

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                          ПРОЕКТ

                                                                                               У К Р А Ї Н А

                                                             ФОРТЕЧНА  РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „ ____” листопада 2018 року                                                                 №____

 

Про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення  виконавчого комітету  за  9 місяців 2018 року

 

            Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2018 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Закаблуковського В.О. про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 20187 року взяти до уваги.

          2. Роботу відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2018 року визнати задовільною.

         3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (Закаблуковський) продовжити реалізацію заходів, спрямованих на надання пільг та соціальних гарантій  громадянам відповідно до  чинного законодавства.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                     О.Кришко

 

 

Дряпак  37 12 93                                                

 І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців  2018 року

 

           Відділ персоніфікованого обліку є складовою частиною управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної         у м. Кропивницькому ради.

           Основні завдання відділу: ведення та підтримання в актуальному стані  Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги; здійснення розрахунків з постачальниками послуг на підставі щомісячних звітів щодо послуг, наданих отримувачам, які мають право на відповідні пільги; проведення виплати щорічної разової допомоги відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань", про Державний бюджет на відповідний рік; здійснення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни відповідно до чинного законодавства та надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого; виплата соціальних стипендій студентам (курсантам)  вищих навчальних закладів; виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об'єднаних сил,  членів їх сімей, сімей  загиблих учасників АТО, операції Об'єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020; виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

           Станом на 01 жовтня 2018 року  відповідно до зазначених вище законів України на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету перебуває 40 903 особи, у тому числі:

           5 538 осіб - "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

   9 192 особи - "Про основні  засади соціального захисту ветеранів праці та  інших громадян похилого віку в Україні";

   10 612 осіб -  "Про статус і соціальний захист дітей війни";

   1 491 особа - "Про    статус   і   соціальний   захист    громадян,   які                                                                                         

постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи";           

   1 493 особи - "Про   статус  ветеранів    військової   служби,    ветеранів   органів   внутрішніх   справ   і   деяких   інших  осіб  та  їх   соціальний захист", "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації в Україні";                                          

  7 осіб - "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні";

   9 007 осіб - "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";

   5 осіб - "Про жертви нацистських переслідувань";

   259 осіб - "Про пожежну безпеку", "Про Службу безпеки  України",                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

"Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про міліцію", "Про правові засади  цивільного захисту";

   107 осіб  - "Про освіту", "Основи законодавства про культуру";               

   1 423 особи - "Про охорону дитинства".                                                                           

   За звітний період відділом персоніфікованого обліку управління проведено фінансування  фактично  наданих   пільг на житлово - комунальні послуги загальну  суму  21 922 615 грн.,   на придбання твердого палива та скрапленого газу – 78 658 грн.;  інших пільги  538 929 грн.;

   Відповідно до законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” проведено своєчасну виплату 6 065 ветеранам війни разової грошової допомоги на загальну суму 7 611 182 грн. до Дня Перемоги.

           Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня                  2007 року № 99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого” та рішення Кіровоградської міської ради від 13 липня 2007 року № 318 „Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого” виплачено допомогу 64 сім'ям  на загальну суму  64 000 грн.

           Відшкодовано витрати на поховання сім’ям померлих 48 пільговиків, які мають статус учасника бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, на суму 320 668 грн.

           На виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об'єднаних сил,  членів їх сімей, сімей  загиблих учасників АТО, операції Об'єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від  21 вересня   2018 року № 538, з початку року управлінням соціального захисту виконавчого комітету  проведено виплату одноразової матеріальної допомоги чотирьом  пораненим учасникам АТО на лікування у сумі  40 000 грн., та двом родинам загиблих військовослужбовців у сумі              40 000,00 грн.

             На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня           2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей", від 28 березня 2018 року № 214 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей" та від  18 квітня                 2018 року «Питання забезпечення житлом внутнішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» з початку  2018 року  районною комісією з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, розглянуто 11 заяв від громадян стосовно призначення грошової компенсації для отримання житла,  всі вирішено позитивно, а саме: чотирьом особам з інвалідністю внаслідок війни, двом членам родини загиблих військовослужбовців, трьом особам з інвалідністю внаслідок війни   з числа учасників бойових дій на території інших держав та двом внутрішньо переміщеним особам  призначено  грошову компенсацію для придбання житла на загальну суму 10 316 112 грн. 

Загальна сума отриманих коштів заявниками становить 3 887 126 грн.,           кошти іншим заявникам буде перераховано на їх спеціальні рахунки при надходженні із державного бюджету.

           На виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 185 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби" проведено виплату матеріальної допомоги 43 військовослужбовцям на загальну суму 103 718 грн.

           На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року "Деякі питання виплати соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів" проведено виплату соціальної стипендії на загальну суму 2 418 546 грн.

           Всю роботу спеціалістів відділу  за звітний період було направлено на неухильне дотримання вимог законодавства України і виконання своїх повноважень на належному рівні.

 

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення виконавчого комітету                               В.Закаблуковський                                                                                                                                                                                                      

 

 

 

                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада