Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Проект рішення №13

 

 Проект №

                У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

 

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ  

                                                                                           

 

Р І Ш Е Н Н Я

від „____” лютого 2016 року                                                                    №________

 

Про умови оплати праці

голови Кіровської районної

у м. Кіровограді ради

Кришка О.В. у 2016 році

 

          Керуючись  статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  постановою Кабінету Міністрів України від  9 березня 2006 року№268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Встановити  у 2016 році голові Кіровської районної у м. Кіровограді  ради  Кришку О.В. такі умови оплати праці:

 

надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років у межах фонду заробітної плати;

премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради та економії коштів на оплату праці, але не менш як 10 відсотків посадового окладу.

2. Надати голові Кіровської районної у м. Кіровограді  ради Кришку О.В. у 2016 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати.

         3. Завідувачу бухгалтерсько-господарського відділу виконкому – головному бухгалтеру Біленькому В.М. вказані вище нарахування проводити з 04 січня 2016 року.

         4. Визнати   таким,   що   втратило   чинність,   рішення   районної   у    місті   ради від 14 грудня 2015 року № 8 „Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м.Кіровограді ради Кришка О.В. у 2015 році”.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О.Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада