Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Звіт про розгляд запитів про доступ до публічної інформації

29.03.2019

 

За березень 2019 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради запитів на отримання публічної інформації не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

28.02.2019

 

За лютий 2019 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради запитів на отримання публічної інформації не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

31.01.2019

 

За січень 2019 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради запитів на отримання публічної інформації не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

30.11.2018

 

За листопад 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

31.10.2018

 

За жовтень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло три запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

28.09.2018

 

За вересень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

 

31.08.2018

 

За серпень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

31.07.2018

 

За липень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

 

27.06.2018

 

За червень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло три запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

 

31.05.2018

 

За травень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

 

 

27.04.2018

 

За квітень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

30.03.2018

 

За березень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради запитів на отримання публічної інформації не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

28.02.2018

 

За лютий 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради запитів на отримання публічної інформації не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

 

                                                                                              -------------------------------

31.01.2018

 

За січень 2018 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

 

                                                                                              -------------------------------

31.12.2017

 

За грудень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло нуль запитів на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

 

                                                                                              -------------------------------

30.11.2017

 

За листопад 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло нуль запитів на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

 

                                                                                              -------------------------------

31.10.2017

 

За жовтрень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

 

                                                                                              -------------------------------

30.09.2017

За вересень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло десять запитів на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

 

                                                                                              -------------------------------

31.08.2017

За серпень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

                                                                                              -------------------------------

 

 

31.07.2017

За липень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

                                                                                              ------------------------------- 

30.06.2017

За червень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

                                                                                              -------------------------------

31.05.2017

За травень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло три запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

30.04.2017

 

За квітень 2017 року до виконкому Фортечної районної у м. Кропивницькому ради надійшло три запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                              -------------------------------

 31.03.2017

За березень 2017 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Фортечної районної  у м. Кропивницькому ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

 

 28.02.2017

За лютий 2017 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Фортечної районної  у м. Кропивницькому ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                              -------------------------------

 31.01.2017

За січень 2017 року до виконкому Фортечноїої районної у м. Кропивницькому ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

 30.12.2016

За грудень 2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

30.11.2016

За листопад 2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

 

 30.09.2016

За вересень 2016 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

                                                                                              -------------------------------

  31.08.2016

За серпень 2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                              -------------------------------

 29.07.2016

За липень 2016 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

30.06.2016

За червень 2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло чотири запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

                                                                                              -------------------------------

 31.05.2016

За травень 2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                              -------------------------------

29.04.2016

За квітень 2016 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                              -------------------------------         

 31.03.2016

За березень 2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було. 

                                                                                              -------------------------------

 29.02.2016

За лютий   2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було. 

                                                                                              -------------------------------   

 29.01.2016

За січень  2016 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було. 

                                                                              -------------------------------   

31.12.2015

За грудень 2015 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.                                       

                                                                              -------------------------------    

30.11.2015

За листопад 2015 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                              -------------------------------    

 31.10.2015

За жовтень 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                              -------------------------------    

 30.09.2015

За вересень 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло чотири запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                              -------------------------------    

 31.08.2015

За серпень 2015 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                              -------------------------------                                                                           

                 31.07.2015

                 За липень 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                            

                                                                             ------------------------------- 

                 30.06.2015

  За червень 2015 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                             ------------------------------- 

                 29.05.2015

  За травень 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.                                     

                                                                               ------------------------------- 

                 30.04.2015

                 За квітень 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                               ------------------------------- 

                 31.03.2015

                 За березень 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшло два запити на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                               ------------------------------- 

                 27.02.2015

                 За лютий 2015 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                               ------------------------------- 

                 30.01.2015

                 За січень 2015 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                               -------------------------------  

                 31.12.2014

                 За грудень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

                                                                                               -------------------------------  

                 28.11.2014

                 За листопад 2014 року до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

    ------------------------------- 

                 31.10.2014

                 За жовтень2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

                 30.09.2014

                 За вересень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

                 29.08.2014

                 За серпень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

31.07.2014

За липень 2014 року до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради надійшов один запит на отримання публічної інформації. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                                    -------------------------------   

                 30.06.2014

                 За червень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

 

                   30.05.2014

                 За травень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

 

                 30.04.2014

                 За квітень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

 

                 31.03.2014

За березень 2014 року до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради надійшло дев'ять запитів на отримання публічної інформації. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                  ------------------------------- 

 

28.02.2014

За лютий 2014 року до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради надійшло п'ять запитів на отримання публічної інформації. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                   ------------------------------- 

                 31.01.2014

                 За січень 2014 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

 

 

 

 31.12.2013

За грудень 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

 

                                                                                 ------------------------------- 

 

 

30.11.2013.

За листопад 2013 року запитів на отримання до публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                 ------------------------------- 

 

 

 31.10.2013.

За жовтень 2013 року запитів на отримання до публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                 ------------------------------- 

 

 

30.09.2013.

За вересень 2013 року до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради надійшло два запити на отримання публічної інформації . Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                 ------------------------------- 

 

  30.08.2013.

За серпень 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                  ------------------------------- 

 

 31.07.2013.

За липень 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                  ------------------------------- 

 

27.06.2013.

За червень 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                  ------------------------------- 

 

01.06.2013.

За період з 8 по 31 травня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                               ------------------------------- 

                              

 14.05.2013

 За період з 29 квітня по 8 травня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийнятті запитів на отримання публічної інформації не було.

                                                                                            ------------------------------------

 

30.04.2013

 За період з 22 квітня по 26 квітня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

 

 

23.04.2013

 За період з 15 квітня по 19 квітня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    -------------------------------

 

16.04.2013

 За період з 8 квітня по 12 квітня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    -------------------------------

 

09.04.2013

 За період з 1квітня по 5 квітня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    -------------------------------  

 

02.04.2013

 За період з 25 березня по 29 березня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------- 

 

26.03.2013

 За період з 18 березня по 22 березня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

    ------------------------------


 

 19.03.2013

 За період з 11 березня по 15 березня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.   

 ------------------------------- 

 

12.03.2013

 За період з 4 березня по 7 березня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

   ------------------------------- 

 

 05.03.2013

 За період з 21 лютого  по 28 лютого 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було. 

 

   -------------------------------

21.02.2013

 За період з 14 лютого  по 21 лютого 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

 

   -------------------------------

18.02.2013

 За період з 07 лютого  по 14 лютого 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  


 

   -------------------------------

11.02.2013

 За період з 01 лютого  по 07 лютого 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 
 

   -------------------------------

  

05.02.2013

 За період з 24 січня по 30 січня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публічної інформації не було.  

 

   -------------------------------

 

29.01.2013

 За період з 21 січня по 25 січня 2013 року запитів на отримання публічної інформації до виконкому Кіровської районної  у м.Кіровограді ради не надходило. Відмов у прийняті запитів на отримання публіч

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада