Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної у місті ради від 29 червня 2016 року № 68 - р

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від 29 липня  2016 року                                                                         № 73 - р

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження голови районної

у місті ради від 29 червня 2016 року

№ 68 - р

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 42, 43, 48  Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку № 1 від 27 липня 2016 року, депутатське звернення депутата Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання Голуба Д.В. від 14 липня 2016 року № 12 та службову записку начальника фінансового відділу районної у місті ради Поповкіної І.В. від  29 липня 2016 року:

1. Перенести дату проведення пленарного засідання п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання на 10 серпня 2016 року о 10.00 у приміщені міськвиконкому.

2. Внести доповнення до розпорядження голови районної у місті ради від 29 червня 2016 року № 68 – р «Про скликання п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання», а саме:

Доповнити пункт 2 підпунктами 2.7.- 2.8. такого змісту:

«2.7. Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики щодо встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у Фортечному районі м. Кропивницького

Доповідає Голуб В.Д. – депутат Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання.

2.8. Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за I півріччя 2016 року.

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник  фінансового відділу районної у місті ради.».

У зв’язку з цим підпункт 2.7. зазначеного розпорядження вважати підпунктом 2.9.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко