Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу на території області через АЗС у жовтні 2016 року

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу

на території області через АЗС

у жовтні 2016 року

У жовтні 2016р. на території області 216 автозаправних станцій здійснили продаж світлих нафтопродуктів та газу на суму 207,9 млн.грн.

Бензину моторного реалізовано 3,6 тис.т, газойлів (палива дизельного) –2,3 тис.т, пропану та бутану скраплених – 2,1 тис.т, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т.

В обсязі реалізованого бензину моторного найбільшим попитом користувався бензин моторний марки А–92, частка продажу якого у загальному обсязі склала 68,4%, найменшим – А–80.

Станом на 1 листопада 2016р. запаси бензину моторного на АЗС області становили 2,9 тис.т, газойлів (палива дизельного) – 1,4 тис.т, пропану та бутану скраплених – 0,3 тис.т.

Головне управління статистики у Кіровоградській області