Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про проведення звітно - виборних зборів (конференцій) у квартальних комітетах Кіровського району м.Кіровограда у 2016 році

 У К Р А Ї Н А


 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

від 31 березня 2016  року                                                                       № 23

 

Про проведення звітно - виборних зборів

(конференцій) у квартальних комітетах

Кіровського району м.Кіровограда

у 2016 році

 

        Керуючись статтею 52  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею 6, частиною другою статті 10 та статтею 11 Закону України „Про органи самоорганізації населення”, статтями 71 та 72 КЗпП України, у звязку із закінченням повноважень органів самоорганізації населення Кіровського району м. Кіровограда, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И  Р І Ш И В:

 

         1.рЗатвердити графік проведення звітно - виборних зборів (конференцій) у квартальних комітетах Кіровського  району м. Кіровограда  у 2016 році, що додається.

2. Затвердити норму представництва громадян на звітно – виборних зборах (конференціях) у квартальних комітетах Кіровського  району м. Кіровограда  у 2016 році, що додається.

     3. Головам квартальних комітетів Кіровського  району м. Кіровограда прозвітувати про роботу квартальних комітетах на звітно виборних зборах (конференціях) жителів, які проживають на відповідній території, у терміни відповідно до затвердженого графіка.

4.пДоручити організацію проведення  звітно – виборних зборів (конференцій) у квартальних комітетах Кіровського  району м. Кіровограда організаційному відділу виконавчого комітету.

5. Бухгалтерсько – господарському відділу виконавчого комітету (Біленький)  здійснити транспортне забезпечення відповідальних працівників виконавчого комітету районної у місті ради під час проведення  звітно – виборних зборів (конференцій).

6. За роботу у вихідні дні надати відгули працівникам виконавчого комітету районної у місті ради у зручний для них час.

7. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                             О. Кришко

ДОДАТОК

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада