Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № ** у будинку № ** по вул. Г*** до квартального комітету № **

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 грудня  2016 року                                                               №124

 

Про приєднання квартири № **

у будинку № **  по

вул. Г***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам" та розглянувши   заяву   громадянина Г*** Є** А** (уповноважена особа), згоду квартального комітету № ** Фортечного району                                           м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району  м. Кропивницького квартиру № **  у будинку № 40  по вул. Г***у  м. Кропивницькому, яка на праві спільної власності належить громадянці Г*** А** Є** (2/3) та М*** Ю** П**(1/3) згідно зі свідоцтвом про право власності на житло серії № **** від 07 серпня 2*** року та договором дарування серії НАН ***** від 20 квітня 2*** року.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету № ** Фортечного  району м. Кропивницького. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                          О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада