Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №44

 

УКРАЇНА

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від «27» червня  2018 року                                                                   № 44

 

Про приєднання квартири № **

у будинку№ **  по

вул. Г**

до квартального комітету № 18

 

Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішеннямКіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам» (зі змінами) та розглянувши заяву громадян К** К. Т., К** Р. С. та К** С.С., згоду квартального комітету №18 Фортечного району                               м. Кропивницького (протокол від 10 травня 2018 року № 4), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Приєднати до квартального комітету № 18   Фортечного району

м. Кропивницького квартиру № **  у будинку № **          по вул.      Г** *           у м. Кропивницькому, яка на праві приватної, спільної часткової власності належить громадянам: К** К** Т**, К** Р** С** та К** С** С** згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від  04 березня 2009 року № 5268 .

2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Голуб) довести це рішення до відома заявника та голови квартального комітету № 18 Фортечного  району м. Кропивницького Черевко М. А.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                        О. Кришко

 

Троценко 24 32 60

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада