Про скликання п’ятої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від  29 червня 2016 року                                                                           № 68 -р

Про скликання п’ятої сесії

Кіровської районної у м. Кіровограді

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 60 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання:

1. Скликати п’яту сесію Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання 04 серпня 2016 року о 10.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім. 215).

2. На розгляд п’ятої сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.3. Про внесення змін до Графіка прийому виборців депутатами Кіровської районної у місті  Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.4. Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради  сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.5. Про зняття з контролю окремих рішень Кіровської районної у  м. Кіровограді ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.6. Про затвердження додаткового  списку народних засідателів Кіровського районного суду міста Кіровограда.

2.7. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м.Кіровограді ради, голову   Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради, членів виконавчого комітету районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки п’ятої  сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету (Лавренюк).

5. Затвердити календарний план основних заходів з підготовки та проведення п’ятої  сесії районної у місті ради сьомого скликання (додається).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                       О. Кришко