Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

ПроектКОМІТЕТ

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «___» ____________ 2017 року №______

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № ** по вул. В*, **, корп.*, житловою площею – 31,8 кв. м (загальною – 46,2 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку із вибуттям основного квартиронаймача К* О* Й* до іншого місця проживання: м. К*, вул. П*, *, на сина К* В* О*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї та згідно з договором найму жилого приміщення від 22 вересня 2017 року з К* В.О.

Склад сім’ї – 3 особи.

Голова районної у місті ради О.Кришко

Довгаль 56 54 85