Про об’єднання особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького »

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____» жовтня    2018 року                                                  № _____

Про об’єднання  особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Міської ради

міста Кропивницького »

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  103, 105 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького,  заяви і  документи  громадян про об’єднання особових рахунків на квартиру, що  знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

Погодити  об’єднання двох   особових рахунків двокімнатної квартири №** по вул. Г**, **, корп.*, які було відкрито  на кімнату житловою площею - 11,5 кв. м  (загальною – 22,20 кв. м), квартиронаймач  Б* О* Г* , склад   сім’ї – 1 особа, і на кімнату житловою площею  - 18,3 кв. м (загальною – 29,90 кв. м), квартиронаймач Б* Е* В*   , склад   сім’ї – 1 особа, у зв’язку із згодою сторін щодо відкриття одного особового рахунку зазначеної вище двокімнатної квартири, з усіма комунальними послугами, відкрити на Б* О* Г* та згідно договору найму жилого приміщення від 07 вересня 2018року з Б* О*.Г*.

Склад сім’ї – 2 особи.

Голова  районної у місті ради                                                          О. Кришко

Мумига 55 31 81