Про заходи із психологічної реабілітації

Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 (зі змінами) (далі – Порядок).

Дія Порядку поширюється на учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, яким установлено один з таких статусів:

учасника бойових дій – відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх  соціального захисту» (далі - Закон);

особи з інвалідністю внаслідок війни – відповідно до пунктів  10 - 14 частини другої статті 7 Закону;

учасника  війни – відповідно   до  пункту  13  статті  9  Закону;

постраждалого учасника Революції Гідності – відповідно  до статті  16-1 Закону.

До  надання  послуг  із  психологічної  реабілітації  зокрема  входить:

проживання та харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації  в умовах стаціонару;

витрат на оплату проїзду до суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації (далі - суб’єкт надання послуг), та назад.

Відповідно  до  Порядку, та  з метою організації якісного і систематичного надання психологічної реабілітації зазначеним категоріям  до переліку суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженого наказом начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету, внесено: дочірнє підприємство «Південь – Курорт – Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», смт. Сергіївка Одеської області; приватне акціонерне товариство «Санаторій Мошногір'я», с. Будище Черкаської області; товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі», с. Токарі Сумської області; комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської обласної ради»; дочірнє підприємство «Санаторій «Верховина», с. Сойми Закарпатської області; дочірнє підприємство «Клінічний санаторій «Авангард», м. Немирів Вінницької області; дочірнє підприємство «Санаторій для дітей з батьками  «Скадовськ»,  м. Скадовськ  Херсонської  області.

За більш детальними роз'ясненнями можна звертатися за адресою: вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37-03-97.

Прес – центр виконавчого комітету

Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради»