Текст до друку затверджую:

Голова районної у  місті ради

­­­_______________  О. Кришко

‹‹______››  ______2018 рік

‹‹Про заходи із психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції

Психологічна реабілітація постраждалих учасників антитерористичної операції надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус :

учасник бойових дій - відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі - Закон);

особа з інвалідністю внаслідок війни - відповідно до пунктів 1 і 11-14 частини другої статті  7 Закону;

учасник війни - відповідно до пункту 13 статті 9 Закону.

До надання послуг із психологічної реабілітації входить:

проживання та харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації в умовах стаціонару; витрати на оплату проїзду до закладів, що надають послуги із психологічної реабілітації.

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня             2017 року №1057 (зі змінами), та з метою організації якісного і систематичного надання психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції  (далі-АТО) до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженого наказами начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету, внесено: дочірнє підприємство ‹‹Південь-Курорт- Сервіс›› на базі санаторію ‹‹Орізонт››, смт. Сергіївка Одеської області; приватне акціонерне товариство ‹‹Санаторій Мошногір’я››, с. Будище Черкаської області; товариство з обмеженою відповідальністю ‹‹Санаторій ‹‹Токарі››, с. Токарі Сумської області; Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни; дочірнє підприємство ‹‹Санаторій ‹‹Верховина››, с. Сойми Закарпатської області; дочірнє підприємство ‹‹Клінічний санаторій ‹‹Авангард››, дочірнє підприємство ‹‹Санаторій для дітей з батьками ‹‹Скадовськ››.

Послуги з  професійного навчання на курсах водіїв надаються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 179. Управління соціального захисту населення виконавчого комітету направляє учасників АТО на професійне навчання на курсах водіїв за відповідними категоріями.

Для цього небхідно подати заяву з наступними документами:

паспорт;

ідентифікаційний номер;

посвідчення водія (у разі наявності);

медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма №083/о) (ОБОВ’ЯЗКОВО);

посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни);

документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання  завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених:

наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України  або інший документ, що підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

довідка про безпосередню участь особи в АТО, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій.

За більш детальними роз’ясненнями звертатися за адресою:                                 вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37- 03- 97.

Прес-центр виконавчого

комітету Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради››

Начальник управління