pro-vnesennya-zmin-do-punktu-148

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____»  грудня  2020 року                                          _____

Про внесення змін до пункту 1 рішення

виконавчого комітету районної у місті

ради від 19 травня 2020 року  № 48

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи  клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна   організація   № 3»  Міської ради    міста  Кропивницького» № 680  від 27 листопада 2020 року, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

Пункт 1  рішення  виконавчого комітету  районної у місті ради  від                19 травня 2020 року  № 48 «Про переоформлення та об’єднання особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3»  Міської ради  міста  Кропивницького»   викласти   в   такій редакції:

«1. Погодити переоформлення особового рахунку на двокімнатну квартиру       *   по  вул.   О*,   *,   житловою      площею   - 29,6,00  кв.м   (загальною - 48,27 кв.м), у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача  В*,     копія    свідоцтва    про  смерть   (серія   І-ОЛ   № 290380  від   18 лютого  2020 року) на дружину В*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї, від імені неповнолітніх дітей  згода  К*,  як  їхнього законного    представника,  а  також згідно  з договором  найму жилого приміщення  від 10 квітня             2020 року з В*.

Склад сім’ї – 5 осіб.».

Заступник голови  районної

у місті ради                                                                   Ірина ЖАРОВА

Олександр  ДОВГАЛЬ  56 54 85