ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від "___" _______ 2017 року № ____

Про внесення змін до Порядку

використання коштів районного

у місті бюджету на надання інших,

передбачених законодавством пільг

за рахунок іншої субвенції з міського

бюджету

Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", враховуючи службову записку начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М. А. від 15 вересня 2017 року "Про відшкодування вартості проїздних квитків для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :

1. Внести зміни до Порядку використання коштів районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок іншої субвенції з міського бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 квітня 2016 року № 33, а саме пункт 3.4 викласти у новій редакції:

«Відшкодування один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку (без врахування пересадок, а у разі санаторно-курортного лікування із врахуванням пересадок) громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та 2 здійснюється відповідно до статей 20, 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за місцем реєстрації громадян у Фортечному районі м. Кропивницького на підставі проїзних квитків, пред’явлених до управління.

При цьому сума відшкодування вартості проїзду залізничним транспортом не повинна перевищувати вартості проїзду у плацкартному або купейному вагоні, а також у вагонах другого класу швидкого поїзду».

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22 серпня 2017 року № 77 «Про внесення змін до Порядку використання коштів районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок іншої субвенції з міського бюджету».

Голова районної у місті ради О. Кришко

Бринза 37 12 93