Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконкому районної у місті ради від 04 листопада 2015 року

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

від 17 листопада 2015 року                                                                 № 84

Про визнання таким,

що втратило чинність,

рішення виконкому районної

у місті ради від 04 листопада 2015 року

№ 76

Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяву Чибітька О.А від                05 листопада 2015 року, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому районної у місті ради від 04 листопада 2015 року № 76 «Про погодження кандидатури директора комунального підприємства «Дендропарк» Кіровського району» як таке, що не реалізовано.

2. Зобов’язати Чибітька Олександра Андрійовича до 20 листопада                2015 року передати голові районної у місті ради Горбовському С.В. майно та документацію комунального підприємства «Дендропарк» Кіровського району згідно з актом прийому передачі документів комунального підприємства «Дендропарк» Кіровського району від 04 листопада 2015 року та актом прийому-передачі на зберігання майна комунального підприємства «Дендропарк» Кіровського району від 04 листопада 2015 року.

3. Встановити, що, у разі не виконання пункту 2 цього рішення, це рішення втрачає чинність як таке, що не реалізовано.

Голова районної у місті ради                                                             С. Горбовський

Псьол 22 97 79