Про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кіровоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Кіровський район)

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

від „___” серпня  2016 року                                                №____

Про стан нагляду за правильністю

призначення і виплати пенсій

Кіровоградським об’єднаним

управлінням Пенсійного фонду

України в Кіровоградській області

(Кіровський район)

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію начальника  управління соціального захисту населення виконкому  Бринзи М.А. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кіровоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Кіровський район)  за   період  з  01 серпня  2015 року по 31 липня 2016 року, виконком районної у місті ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кіровоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Кіровський район) взяти до уваги.

2. Роботу управління соціального захисту населення виконкому з питання нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кіровоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Кіровський район)  визнати задовільною.

3. Начальнику управління соціального захисту населення виконкому Бринзі М.А. забезпечити виконання покладених на управління повноважень щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій Кіровоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Кіровський район).

Голова районної у місті ради                                                                          О.Кришко