Про надання дозволу опікуну С* Л.В. на виконання дій в інтересах недієздатного С* Г.К.

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від „____” __________ 2017 року №_____

Про надання дозволу опікуну

С* Л.В. на виконання дій

в інтересах недієздатного

С* Г.К.

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 27 жовтня 2017 року № 10), розглянувши заяву опікуна С*ї Л* В*, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити опікуну С* Л*В* оформити та зареєструвати право власності земельної ділянки, від імені недієздатного С* Г* К*.

2. Зобов’язати опікуна С* Л* В* надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії правовстановлюючих документів в шестимісячний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

Голова районної у місті ради О.Кришко

Новікова 37 20 11