Про стан практичної діяльності державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від "____" грудня 2017 року № _______

Про стан практичної діяльності

державних соціальних інспекторів

управління соціального захисту

населення виконавчого комітету

Керуючись частиною другою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про стан практичної діяльності державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету за десять місяців 2017 року, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про стан практичної діяльності державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету взяти до уваги.

2. Роботу відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету визнати задовільною.

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (Бринза) продовжити роботу зі здійснення контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги та цільовим використанням коштів державного бюджету відповідно до чинного законодавства.

Голова районної у місті ради О. Кришко

Ткаченко 37 01 42