Про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кропивницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області (Фортечний район)

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від „___” серпня 2017 року №____

Про стан нагляду за правильністю

призначення і виплати пенсій

Кропивницьким об’єднаним управлінням

Пенсійного фонду України

Кіровоградської області

(Фортечний район)

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кропивницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області (Фортечний район) за період з 01 серпня 2016 року по 31 липня 2017 року, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кропивницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області (Фортечний район) взяти до уваги.

2. Роботу управління соціального захисту населення виконкому з питання нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Кропивницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області (Фортечний район) визнати задовільною.

3. Начальнику управління соціального захисту населення виконкому Бринзі М.А. забезпечити виконання покладених на управління повноважень щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій Кропивницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області (Фортечний район).

Голова районної у місті ради О.Кришко

Шлендик 37 31 92