Про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від „___” серпня  2018 року                                                №____

Про стан нагляду за правильністю

призначення і виплати пенсій

Головним управлінням Пенсійного

фонду України в Кіровоградській

області (Фортечний район)

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію начальника  управління соціального захисту населення виконкому  Закаблуковського В.О. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)  за   період  з  01 серпня  2017 року по 31 липня 2018 року, виконком районної у місті ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковського В.О. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)   взяти до уваги.

2. Роботу управління соціального захисту населення виконкому з питання нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)    визнати задовільною.

3. Начальнику управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковському В.О. забезпечити виконання покладених на управління повноважень щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район).

Голова районної у місті ради                                                                          О.Кришко

Шлендик 37 31 92