Про скликання другого пленарного засідання десятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

ГОЛОВИ ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

від  29  березня  2017 року                                                                           № 18 - р

Про скликання другого пленарного

засідання десятої сесії Фортечної

районної у м. Кропивницькому

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 62  Регламенту Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання:

1. Скликати друге пленарне засідання десятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання    31 березня  2017 року о 10.00 у приміщенні виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради  (вул. Гоголя, буд. 28, кім. 13)

2. На розгляд другого пленарного засідання десятої сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про внесення змін до рішення районної  у місті ради   від 23 грудня  2016 року № 84 «Про районний у місті  бюджет на 2017 рік».

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник  фінансового відділу районної у місті ради.

2.3. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького в новій редакції та Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району  м. Кропивницького.

Доповідає Бердніков О.А. - заступник начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда .

2.4. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Фортечної районної у м. Кропивницькому ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.5. Про зняття з контролю окремих  рішень районної у місті  ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.6. Про внесення змін до Графіка прийому виборців депутатами Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання.

2.7. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м.Кіровограді ради, голову   Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки другого пленарного засідання десятої сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету районної у місті ради (Лавренюк).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                     О.Кришко