Про скликання четвертої позачергової сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від  17  червня 2016 року                                                                          № 60 - р

Про скликання четвертої

позачергової сесії Кіровської районної у

м. Кіровограді ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 42 Регламенту Кіровської районної у  м. Кіровограді ради сьомого скликання, враховуючи службову записку начальника фінансового відділу районної у місті ради Поповкіної І.В. від 15 червня 2016 року:

1. Скликати четверту позачергову  сесію Кіровської районної у  м. Кіровограді ради сьомого скликання  22 червня 2016 року о 10.00 у приміщенні міськвиконкому (кім. 215).

2. На розгляд четвертої  позачергової сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1.  Про депутатські запити.

Доповідає  Кришко О.В. – голова  районної у місті ради.

2.2. Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 25 грудня   2015 року № 19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік».

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

2.3. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м. Кіровограді ради, голову   Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради, членів виконавчого комітету районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки четвертої позачергової сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету (Лавренюк).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                       О. Кришко